XII Forum Gospodarcze w Spiskiej Nowej Wsi

Powiększ
XII Forum Gospodarcze w Spiskiej Nowej Wsi

Informujemy, iż w dniu 24 października 2013 r. w Spiskiej Nowej Wsi odbędzie się XII Słowacko-Polskie Forum Gospodarcze. Organizatorem wydarzenia jest Zdruzenie Region "Tatry" z siedzibą w Kieżmarku. Forum Gospodarcze objęte zostało honorowym patronatem Przewodniczącego Rady Narodowej RS Pavla Paški i Ambasadora Rzeczypospolitej Polskiej na Słowacji Jego Ekscelencji Tomasza Chłonia.

Pierwsza część Forum Gospodarczego poruszy kwestie związane ze wsparciem i rozwojem innowacyjności, a głos zabiorą między innymi ambasadorowie i ministrowie gospodarki z Polski i Słowacji, przedstawiciele Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Słowackiej Agencji ds. Innowacji i Energetyki. Zaprezentowane zostanie również Europejskie Ugrupowanie Współpracy Terytorialnej TATRY, nowy podmiot współpracy transgranicznej utworzony w sierpniu 2013 roku przez Związek Euroregion "Tatry" ze strony polskiej i Združenie Región „Tatry“ ze strony słowackiej.

W drugiej części Forum odbędą się warsztaty dla przedsiębiorców i osób zainteresowanych podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce.

Poniżej zamieszczamy zaproszenie oraz dokładny program Forum: /upload/files/Pozv%C3%A1nka_XII.HF.pdf

 

 

 

 

 

Data dodania: 18.10.2013, Odsłon: 2003.
N