III Forum Gospodarcze Polonii Świata. Tarnów 3-4 września 2018 r.

Powiększ
III Forum Gospodarcze Polonii Świata. Tarnów 3-4 września 2018 r.

Szanowni Państwo,

W imieniu Organizatorów mamy przyjemność i zaszczyt zaprosić Państwa na III Forum Gospodarcze Polonii Świata, które odbędzie się w dniach 3-4 września 2018r. w Tarnowie.

ZAPROSZENIE

 

III FORUM GOSPODARCZE POLONII ŚWIATA

3-4 WRZEŚNIA 2018-06-21

Tarnów, Hotel Cristal Park

 

BIZNES Z 30 KRAJÓW, Z 6 KONTYNENTÓW

100 MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJI OTOCZENIA BIZNESU

1.000 SPOTKAŃ B2B

PANELE I DEBATY GOSPODARCZE

TRANSATLANTYCKA WYMIANA GOSPODARCZA (ROSNĄCE ZAGROŻENIE, CZY ROZWÓJ?)

POLISH - CANADA DAY (CETA)

GALA BIZNESU

 

Forum w Tarnowie, to doroczne spotkanie polskich i zagranicznych przedsiębiorców, organizacji i instytucji otoczenia biznesu,  działających na terenie Polski i poza granicami Kraju.

Misją Forum jest integracja Polonii z Macierzą oraz międzynarodowa współpraca w obszarze ekonomii, biznesu, turystyki i nauki.

Spotkania networkingowe, B2B, G2B oraz liczne panele i debaty gospodarcze zapewniają uczestnikom Forum szeroki dostęp do międzynarodowych kontaktow biznesowych i dają możliwość do zaprezentowania swoich ofert i propozycji. Inspirują do współpracy oraz wymiany doświadczeń. Udział w Forum to także zdobycie cennej wiedzy o rynkach zbytu i możliwościach kooperacji w różnych regionach Świata, gdzie Polacy już prowadzą działalność gospodarczą i osiągnęli sukces. Zapewne spotkacie ich Państwo w Tarnowie.

W 2017 r. w Forum uczestniczyli goście z 28 krajów Świata, reprezentujących ponad 100 międzynarodowych organizacji biznesowych. Niewątpliwie było to jedno z największych i najważniejszych wydarzeń biznesowych dla Polonii w 2017r. W tym roku spodziewamy się jeszcze większej frekwencji.

Uczestnikom (krajowym i zagranicznym) gwarantujemy kompletny PAKIET UCZESTNIKA FGPŚ, który zapewnia komfortowy pobyt i dostęp do pełnego programu Forum.

 

>>> REJESTRACJA I PAKIETY UCZESTNIKÓW>>>

Więcej informacji o Forum:  www.Polonia4um.com

 

Forum objęte jest m.in. patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Związku Województw RP, Związku Miast Polskich, Związku Powiatów RP oraz wielu polskich i zagranicznych organizacji, instytucji oraz mediów, które już mieliśmy zaszczyt gościć w Tarnowie w latach poprzednich.

 Zapraszamy do bezpośredniego udziału w Forum. Serdecznie zapraszamy Państwa członków i partnerów. Prosimy o przesłanie im naszego zaproszenia (które przesyłamy w  załączniku). Ilość miejsc limitowana, decyduje kolejność zgłoszeń.

 Zapraszamy. Warto być w Tarnowie!

 W oczekiwaniu na kontakt i współpracę,

 Z poważaniem,

Zarząd i Biuro FGPŚ

PEGAZ

 

Zdzisław Wojtasik

Prezes

e-mail: kontakt@PolishBusiness.biz

tel. +48 502 303 293 ; +48 502 344 440

WIĘCEJ INFORMACJI i WERSJE JĘZYKOWE DO WYBORU NA WWW.POLONIA4UM.COM

MORE INFORMATION AND LANGUAGE VERSIONS FOR CHOOSING WWW.POLONIA4UM.COM

Niniejszym informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest PEGAZ PUH z siedzibą w Kielcach 25-437, ul. Dobrowolskiej 5B/49. Prosimy o zapoznanie się z istotnymi informacjami, dotyczącymi ich ochrony, wynikającymi z obowiązujących przepisów prawa m.in. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, które znajdują się pod adresem http://polonia4um.com/polityka .. Wszelkie wątpliwości, związane z ochroną danych osobowych, prosimy kierować na adres kontakt@polishbusiness.biz .

Data dodania: 13.07.2018, Odsłon: 3048.
N