Baza danych firm

Udostępniona przez Transgraniczne Centrum Informacji Gospodarczej internetowa baza danych firm z terenu Polski i Słowacji to narzędzie poszukiwania potencjalnych klientów lub partnerów handlowych po drugiej stronie granicy oraz bogate źródło informacji o polskich i słowackich firmach, produktach i usługach. Oferta Transgranicznego Centrum Informacji Gospodarczej Euroregionu „Tatry” to baza danych obejmująca obszerny zbiór informacji o firmach i instytucjach, gromadzonych i na bieżąco aktualizowanych przez firmę KOMPASS.
 

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich odbiorców, Transgraniczne Centrum Informacji Gospodarczej Euroregionu „Tatry”  daje możliwość swobodnego przeszukiwania internetowej bazy danych Kompass zgodnie z indywidualnie wybranymi kryteriami, w wyniku czego stworzona zostanie lista firm najlepiej dopasowana do celów i potrzeb użytkownika. Szeroki dobór kryteriów selekcji pomaga dotrzeć z ofertą bezpośrednio do wybranej grupy docelowej kontrahentów i partnerów biznesowych.
 

Wszystkie  zainteresowane  osoby  proszone  są  o  wypełnienie  poniższego  formularza,  będącego  podstawą  do  uzyskania  hasła  uruchamiającego  24-godzinny  dostęp  do internetowej bazy danych. Hasło aktywne będzie w terminie wskazanym przez Państwa w formularzu. Czas oczekiwania na wygenerowanie hasła wynosi ok. 2 dni robocze.

Imię i nazwisko*

Nazwa firmy*

Kraj, województwo, miejscowość*

Email*

Termin

* - wymagane

N